Přehled služeb

  • návrhy interiérů - bytových a komerčních
  • vizualizace ve 2D a 3D perspektivě
  • výběr povrchů a materiálů (nábytek, podlahy, koberce, tapety ...)
  • barevné ladění interiéru
  • vypracování technické dokumentace
  • výběr dodavatelů
  • výběr osvětlení, doplňků, dekorací
  • autorský dozor při realizaci

Sladění funkce a estetiky daného prostoru podle Vašeho životního stylu, Vašich zvyklostí, zájmů a potřeb je úkolem, ke kterému potřebuji Vaši spolupráci, otevřenost a plnou důvěru.

Jak budeme spolupracovat?

1. první schůzka - Na první schůzce prodiskutujeme zevrubně Vaše přání a požadavky na plánovaný interiér,  zjistíme spolu co   chcete, co se vám líbí, co máte rádi a v čem se citíte dobře. Dále se pobavíme o prostoru, pro který má být návrh zpracován - rozměry, funkce, orientace, lokalita. Každá zakázka, rozsahem malá či velká si zasluhuje velkou péči.

2. návrh - koncept dispozice - První návrh Vašeho interiéru spolu ladíme na jedné nebo několika schůzkách - dle náročnosti a šíři zakázky, až splňuje Vaše představy a přání. Jedná se zejména o odsouhlasení základního dispozičního řešení daného prostoru či výběr z variantních řešení. Součástí této fáze může být i přesné zaměření prostoru.

3. návrh - design - Dalším krokem je vypracování finální verze návrhu, včetně výběru materiálů, barevného ladění, nábytkových prvků. Při tom velmi pomůže vypracování 3D a 2D vizualizací, které velmi usnadní rozhodování o podobě Vašeho interiéru, neboť ne každý má schopnost umět si představit budoucí podobu prostoru na  základě jednoduchých  skic.   Rozhodování není   vždy jednoduché,   protože výběr materiálů, nábytkových prvků, doplňků a zařizovacích předmětů je velký a velké je i cenové rozpětí, ve kterém se lze pohybovat. Vhodným výběrem lze však významě ovlivnit cenu realizace.

4. technická dokumentace - Na základě schválené definitivní verze návrhu Vám vypracuji technickou dokumentaci pro stavební úpravy.

5. realizace - Kompletní realizace projektu včetně výběru dodavatelských firem, zajištění řemeslných prací a autorského dozoru v průběhu realizace.  Mohu Vám doporučit dodavatele na stavební úpravy, dodávku nábytku, dodekorování interiéru, osvětlení. Doporučuji jenom firmy, se kterými mám  dobrou zkušenost a které mají rozumné ceny. Tím Vám mohu ušetřit spoustu peněz i zbytečných starostí.

Doufám, že se mi podaří vytvořit pro Vás krásné a příjemné prostředí  podle Vašich představ,  a že Váš interiér bude místem,  kde se budete cítit uvolněně a pohodlně.

Ing. Milana Vlašicová

Zavolejte na číslo: 604 28 38 88
 napište e-mail: milana.vlasicova@gmail.com