Architektura, jako jeden z druhů umění, je součástí našeho každodenního života. Vše co nás obklopuje, a co vnímáme, nás i ovlivňuje. Vhodný interiér kultivuje stavbu, dodává jí šarm, podílí se na obohacování ducha člověka, který prostor obývá. Stavba i její interiér může mít i duši - stačí naslouchat lidem, kteří ji obývají.

Návrhy interiérů pro mne nejsou jen prací. Baví mne už mnoho let. To, že mohu přání, plány a představy svých zákazníků zhmotnit do návrhů jejich budoucího interiéru a mnohdy vidět i obrovskou radost a štěstí nad realizovaným výsledkem své činnosti, mne velmi naplňuje. Profesně i lidsky. Díky své práci jsem poznala spoustu úžasných lidí - Vás, mých zákazníků.

Proto vím, že návrh interiéru není službou nadstandardní či luxusní. Užitná hodnota dobrého návrhu interiéru značně převyšuje jeho cenu.  Dobrý bytový architekt či designer může do návrhu přinést důvtip a originální řešení, smysl pro detail, materiály, barvy a kvalitní zpracování. Poradí také s výběrem zařizovacích předmětů a dovede zajistit nebo doporučit firmu na samotnou realizaci. Bytový designér má přehled o aktuálních trendech, materiálech i výrobcích. Má bohaté zkušenosti a neotřelé nápady. Dokáže bezezbytku využít celý prostor a dodat interiéru vkus a originalitu.

Ing. Milana Vlašicová

 

Zavolejte na číslo: 604 28 38 88
nebo napište e-mail: milana.vlasicova@gmail.com